Strojírenští dělníci

KOVAR a.s.

  • Leskovec, Zlínský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 29 dny
STROJÍRENŠTÍ DĚLNÍCI*Podílí se na kompletaci ocelových dílů a konstrukcí ve výrobě ocelových technologických kontejnerů. Časová mzda - výše mzdy se odvíjí od schopností zaměstnance, zařazení v provozu a podle dosahovaného pracovního výkonu. Výhodou je, ale nepožadujeme, vyučení ve strojírenském oboru a svářečský průkaz pro svařování CO? (základní kurz 135 1.1).NABÍZÍME: Odměny, příplatky, roční bonusy, 3 dny pracovního volna navíc, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké půjčky, firemní telefonní tarif.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Mgr. Simona Hlaváčová, tel.: 605 455 522 v době od 7:00 do 15:00, nebo emailem na adresu: simona.hlavacova@kovar.eu, případně osobně v místě výkonu práce od 8:00 do 15:00 hod.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Strojírenští dělníci

    KOVAR a.s.

    • Leskovec, Zlínský
    • 26 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce STROJÍRENŠTÍ DĚLNÍCI* Podílí se na kompletaci ocelových dílů a konstrukcí ve výrobě ocelových technologických kontejnerů. Časová mzda - výše mzdy se odvíjí od schop…
    • Před 29 dny
  • Dělníci ve výrobě

    Ribo s.r.o.

    • Hovězí, Zlínský
    POŽADUJEME: spolehlivost, dochvilnost, manuální zručnost, samostatnost. NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o práci v chlazených prostorách PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 8 do 15 h, pan…
    • Před 6 dny
  • Dělníci ve výrobě

    Ribo s.r.o.

    • Hovězí, Zlínský
    • 19 500 Kč za měsíc
    Náplň práce POŽADUJEME: spolehlivost, dochvilnost, manuální zručnost, samostatnost. NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o práci v chlazených prostorách PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od …
    • Před 6 dny