Úklid a údržba veřejného prostranství

Mesto Tisnov

  • Tišnov, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
První kontakt: písemně na adresu / podatelnu nebo e-mailem
Nástup dle dohody.MĚSTO TIŠNOV
přijme
pracovníka/pracovnici naÚklid a údržbu veřejného prostranstvíStručný popis pracovní pozice:
- Řidič motorových vozidel,
- opravárenské a údržbářské práce,
- úklid a údržba veřejných prostranství (udržování pořádku, sečení, zahradnické práce).Požadavky:
- Řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. T výhodou,
- praxe s křovinořezem,
- manuální zručnost, samostatnost, svědomitost,
- dobrý zdravotní stav.Stručný životopis:
Ppředejte na podatelnu MěÚ Tišnov, nám. Míru 346 (lze i vhodit do schránky na této budově) nebo zašlete na adresu: Město Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 Tišnov, případně na e-mail: kristina.ormston@tisnov.cz
Termín uzávěrky příjmu životopisů: 22.5.2024V životopise uveďte zejména: jméno, příjmení, datum narození, místo trvalého pobytu, dosažené vzdělání, předchozí praxi a telefonní spojení.Nabízíme zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při životních a pracovních jubileích, 4 dny placeného indispozičního volna
a program Benefit plus.Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz v sekci Městský úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR).
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit tuto výzvu kdykoliv v jejím průběhu.

Práce u nás.cz