Revizní technik (50-60.000 Kč)

Advantage Consulting

  • České Budějovice, Jihočeský
  • 50 000 - 60 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
Nabídka: Máte praxi na pozici revizního technika? Máte osvědčení min. E2A? Hledáte pracovní změnu? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis!Stabilní a zavedená společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:
REVIZNÍ TECHNIK (50-60.000 Kč)
  • 25 dní dovolené
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce a mnohé další
  • Nástup možný: IHNED nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Temelín
Popis pozice: * Revize a kontrola technického stavu elektrických zařízení (NN, VN a VVN)
  • Práce s měřicími, zkušebními a diagnostickými přístroji
  • Práce se SW určeným pro vyhodnocování naměřených veličin
  • Zpracovávání revizních zpráv
Požadavky: * SŠ vzdělání elektro/technického zaměření
  • Praxi na pozici
  • Platné elektro osvědčení min. §6
  • Osvědčení k provádění revizí min. E2A
  • Práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Dobraprace