Pracovník podpory prodeje - mzda 30 000,- Kč (A12450)

Aures Holdings

  • Jihomoravský kraj
  • 30 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Náplň práce
  • Čištění exteriéru/interiéru vozů.
  • Péče o čistotu prodejní plochy.
  • Péče o čistotu vozů na prodejní ploše.
  • Práce s auty různých značek a variant.
  • Drobné převozy aut.
Požadujeme
  • ŘP sk. B.
  • Ochotu pracovat krátký/dlouhý týden.
  • Ochotu pracovat ve venkovních prostorách.
Nabízíme
  • Mzdu 30.000 Kč.
  • Práci na dobu neurčitou.
  • Nástup možný ihned.
  • Výhodné směny v režimu krátký/dlouhý týden (15 dní v měsíci volno).
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • Možnost profesního růstu.
  • Práci ve stabilní společnosti.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

JobDNES