PLC programátor (45-60.000 Kč)

Advantage Consulting

  • Vysočina
  • 45 000 - 60 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
Náplň práce
  • Programování zařízení PLC a jednoúčelové stroje
  • Tvorba elektro-dokumentace a zodpovědnost za ni
  • Projektování HW vybavení strojů a zařízení
  • Diagnostika závad na zařízeních a plnění požadavků zákazníka (optimalizace, úprava)
Požadujeme
  • Vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Orientace v průmyslové automatizaci
  • Mírně pokročilá znalost AJ
  • Znalost norem, požadavků na bezpečnost strojů
  • Znalost programování PLC
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6
Nabízíme
  • Pružnou pracovní dobu s možností Home office
  • Nástupní prémie 70.000 Kč + 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek do cafeterie
  • Dotované závodní stravování,
  • Sportovní aktivity zdarma, slevy u partnerů
  • Podpora dalšího vzdělávání a kurzy zdarma
Místo výkonu práce: Jihlava

JobDNES