Vojáci z povolání - Strojníci Praporu podpory nasaditelných sil

Ministerstvo obrany České republiky

  • Rakovník, Středočeský
  • 40 310 - 43 630 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
Náplň prácePracovní doba: pondělí až čtvrtek od 6:30 do 15:30 hod., pátek od 6:30 do 13:00 hod.
Náplň práce: strojník AČR řídí, obsluhuje a udržuje speciální, technicky složitější stroje a speciální strojní zařízení. Řídí vozidla ozbrojených sil, k zabezpečení plnění vykonávané funkce. Udržuje stálou provozuschopnost přidělené techniky. Zná konstrukci přidělené techniky, jejího příslušenství a pravidelně se zdokonaluje v její údržbě a řízení.
Bližší informace na webu prpodns.army.cz
Požadujeme: věk 18 let a více; občanství ČR; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost (zdravotní a psychologické vyšetření je součástí lékařského vyšetření v Ústřední vojenské nemocnici Praha); bezpečnostní způsobilost (splnění podmínek pro vydání oznámení/osvědčení fyzické osoby pro přístup k utajované informaci na požadovaný stupeň utajení, podle zákona č. 412/2005 Sb.); splnění kvalifikačních předpokladů (dosažení požadovaného vzdělání); složení vojenské přísahy.
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené; náborový příspěvek 50 000 Kč; od roku 2024 resortní ubytovna v místě pracoviště; 100 % výše platu při nemoci, nebo ošetřování člena rodiny; po 2 letech služby vzniká nárok na odbytné; po 15 letech služby vzniká nárok na výsluhový příspěvek nebo odchodné; možnost rozšíření vzdělání v odborných a jazykových kurzech; možnost práce v zahraničí; podnikové stravování s příspěvkem od zaměstnavatele; služební tělesná výchova v pracovní době v rozsahu min. 4 hodin týdně, s možností bezplatného využití vojenských sportovišť; pravidelná a bezplatná zdravotní péče; preventivní rehabilitace v trvání 14 kalendářních dnů v roce, trval-li služební poměr alespoň 10 let, nebo po dosažení věku 35 let; možnost vojenské výběrové rekreace v zařízení VOLAREZA; široké spektrum benefitů z Fondu kulturních a sociálních potřeb (např. příspěvek na penzijní pojištění, na rekreaci, kulturu, sport nebo vzdělávání); bezúročné půjčky na bydlení, rekonstrukci, nebo vybavení domácnosti; vojenský stejnokroj + další výstrojní součástky; možnost odměn, využití slevových akcí speciálně pro vojáky.
Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: rekrutační pracoviště Středočeský kraj: Podbabská 1589/1, Praha, tel. 973 204 699, e-mail: kariera.strednicechy@army.cz;
nebo bezplatná personální poradenská linka: 800 154 445.
Více informací na https://kariera.army.cz/vojak-z-povolaniPodobné nabídky prácednes Rakovník RPM Service s.r.o.
120 Kč za hodinupřed týdnem Rakovník CRI ameba.eu, s.r.o.aktivní nabídka Rakovník Randstad HR Solutions s.r.o.aktivní nabídka Rakovník Randstad HR Solutions s.r.o.před týdnem Rakovník OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.\nOPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. - Kladno
50000 - 60000 Kč za měsíc Možnost homeofficepřed 4 dny Rakovník LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
33000 - 38000 Kč za měsíc S ubytovánímpřed 2 dny Rakovník Randstad HR Solutions s.r.o.včera Rakovník Manuvia - centrální nábor Ostrava
Tel: 973204699; 973286250
E-mail:Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.×Ještě moment, prosím...Už vám žádná nabídka práce neuteče!Vyzkoušejte odběr nových nabídek práce na e-mail. Vyplatí se to!Zasílání lze kdykoliv upravit nebo jednoduše zrušitJobsik.cz vám bude max. 1x denně posílat nové nabídky z regionu Rakovník a okolí.
Po odeslání bude provozovatel Jobsik.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje.Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu Jobsik.cz firma INET-SERVIS.CZ, s.r.o. (IČ: 27523209) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s pracovními nabídkami na uvedenou emailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. INET-SERVIS.CZ, s.r.o. bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Jobsik