Skladník do mrazíren

  • Kladno, Středočeský
  • 27 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 27 dny
  • Snadno podejte žádost
Naším klientem je nadnárodní společnost s několika pobočkami v rámci ČR zaměřující svou činnost na oblast potravinářské výroby.ID: a0t4H00000gP0dIQASPopis pozice
  • manipulace se zbožím - příjem a výdej - nakládka
  • obsluha skladového terminálu
  • příprava zboží podle objednávek, kompletace palet
  • příjem zboží od dodavatelů - kontrola množství a expirace
  • evidence dodacích listů, vyplňování formulářů
  • provádění fyzických inventur zboží
  • odpovědnost za bezpečný provoz s manipulační technikou
  • úklid pracoviště
  • práce v třísměnném provozu na 8h směny PO - PÁ (ranní, odpolední, noční)
Váš profil
  • ÚSO/ SO vzdělání
  • praxe ve skladu a průkaz řidiče VZV
  • ŘP sk. B výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • bezúhonnost, dobrý zdravotní stav
Naše nabídka
  • náborový příspěvek 10.000 Kč
  • bonus na prázdniny a na Vánoce podle obchodních výsledků firmy
  • práci v Kladně ve velmi přátelském a pohodovém týmu
  • nástup dohodou (zpravidla do 14 dnů, nebo počkáme, až vám doběhne výpovědní doba)
  • respektující a podporující firemní kulturu stabilní rodinné belgické firmy - na té si opravdu velmi zakládáme a odlišuje nás od jiných firem
  • možnost profesního a kariérního růstu
  • důkladné a trpělivé zaškolení zkušenými kolegy (adaptační program a Buddy systém)
  • pracovní oděv (který pro vás i pereme a žehlíme)
  • 22 dnů dovolené + 3 dny rekondičního volna
  • stravování ve vlastní kantýně za výhodné ceny (kuchaři nám vaří snídaně, obědy - výběr ze 3 jídel, večeře)
  • stravenkový paušál (po zkušební době je další součástí čisté mzdy)
  • kávu, čaj a k tomu pečivo z naší produkce na pracovišti zdarma
  • denně pečivo domů zdarma (např. donuty, plněné kapsy, rolky, mřížky, šneky, croissanty, či kaiserky, bagety, kornbagety atd. )
  • zaměstnanecké slevy na výrobky (dort, donuty, koblížky apod. se na párty vždy hodí)
  • spojení MHD až do firmy (linky 612 a 614, zastávka Belgická, nebo 630 zastávka Pekárna)
  • velké hlídané parkoviště v areálu firmy
  • hlídanou kolárnu pro sportovce, kteří chtějí jezdit do práce na kole
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • referral program (odměna za přivedení nového kolegy ve výši 30.000 Kč)
  • firemní a týmové společenské, kulturní a sportovní aktivity apod.
  • slevy na divadelní představení či sportovní utkání
  • dárky pro zaměstnance a mnoho dalšího
Kontakt
Trenkwalder a.s.Michaela Lainová, DiS.Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 11000Mobil: +420730526120Email:Mám zájem Další nabídkyDalší nabídky v lokalitě KladnoKontaktní osobaMichaela LainováMáte zájem o tuto nabídku?Vyplňte prosím odpovědní formulář.JménoTelefonE-mailŽivotopisZprávaOdesláním formuláře souhlasíte sInformaceNabídky práceGigaPráce.cz - tisíce aktuálních nabídek práce a brigád. Používáme cookies, viz

GigaPráce

Podobné nabídky

  • Skladník (m/ž) - mzda od 36 000 Kč

    EUROPA Union Service a.s.

    • Kladno, Středočeský
    • 36 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Popis pracovní nabídky NÁPLŇ PRÁCE manipulace se zbožím skladová evidence Požadujeme POŽADUJEME čistý trestní rejstřík manuální zručnost spolehlivost, pečlivos…
    • Před 4 dny
  • Skladník/řidič VZV

    HP-ROYAL GROUP s. r. o.

    • Kladno, Středočeský
    • 33 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Nabídka: nástup IHNED nebo dohodou pracoviště v Kladně stabilní rozvrh směn motivující mzdu odpovídající zkušenostem a dovednostem perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní s…
    • Před 2 měsíci
  • Skladník

    KUNST CZ, s.r.o.

    • Kladno, Středočeský
    • 20 000 - 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: - práce s VZV výhodou, - řidičské oprávnění sk. C výhodou, - fyzickou zdatnost. Náplň práce: příjem a výdej materiálu, případně rozvoz. Nástupní m…
    • Před 16 dny