Obchodní zástupce -Svářecí technika

JobStart

  • Kladno, Středočeský
  • 40 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti svářecí techniky a příslušenství, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce - KladnoNÁPLŇ PRÁCE:
  • Akvizice nových klientů
  • Péče o stávající klienty
  • Zjišťování a rozšiřování obchodního potenciálů u zákazníků
  • Přímý kontakt se zákazníky
  • Poskytování poradenství zákazníkům
  • Vytváření cenových nabídek, zjišťování zpětné vazby
  • Vedení záznamů o jednáních se zákazníky
  • Komunikace s dalšími odděleními firmy
POŽADUJEME:
  • Obchodního ducha - zkušenosti v oblasti obchodu podmínkou
  • SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Vysoké komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič
  • Cílevědomost, orientaci na výsledky
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Aktivní a pozitivní přístup
  • Reprezentativní vystupování
NABÍZÍME:
  • Perspektivní zaměstnání s možností karierního růstu
  • Motivující příjem
  • Možnost odborného rozvoje
  • Sick days, příspěvek na stravování
V případě zájmu nám zašlete Vaše CV, my Vás kontaktujeme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Dobraprace