Pracovníci v sociálních službách

  • Příbram, Středočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
Změněno: 17.04.2024 v 05:00 ID: 18986302Pozice: Pracovníci v sociálních službách
Kontakt:Čermáková Petra Mgr., tel.: 777 111 198, e-mail: petra.cermakova@ahc.cz
První kontakt e-mailem.
Požadavky:
Empatie, kladný vztah k seniorům, schopnost a chuť se učit
Zaměstnanecké výhody:
Dotované obědy, 25 dní dovolené, práce v malém kolektivu
Nástup od 1.5.2024. Mzda: 23 000,- až 30 000,- Kč
Místo výkonu práce: AHC Senior centrum Pečičky, o.p.s., Pečičky 25, Milínpracovní poměr od: 01.05.2024, mzda: 23000 - 30000Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen

AVÍZO

Podobné nabídky

  • Pracovníci v sociálních službách

    AHC Senior centrum Pecicky, o.p.s.

    • Příbram, Středočeský
    • 30 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Pozice: Pracovníci v sociálních službách Kontakt:Čermáková Petra Mgr., tel.: 777 111 198, e-mail: petra.cermakova@ahc.cz První kontakt e-mailem. Požadavky: Empati…
    • Před 6 dny
  • Pracovníci v sociálních službách

    AHC Senior centrum Pecicky, o.p.s.

    • Milín, Středočeský
    • 23 000 - 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pozice: Pracovníci v sociálních službách Kontakt:Čermáková Petra Mgr., tel.: 777 111 198, e-mail: petra.cermakova@ahc.cz První kontakt e-mailem. Požadavky: Empati…
    • Před 13 dny
  • Pracovníci v sociálních službách

    Domov pod hrazi, o.p.s.

    • Milín, Středočeský
    Pozice: Pracovníci v sociálních službách Kontakt:Čermáková Petra Mgr., tel.: 777 111 198, e-mail: petra.cermakova@ahc.cz První kontakt e-mailem. Požadavky: Empatie, kladný vzta…
    • Před 11 dny