Kontrola kvality 150/hod. Olomouc

Enter-Prise Sorting

  • Olomouc, Olomoucký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
Nabídka: Nástup možný IHNED.
Smlouva na DPP po zapracování s možností postupu na HPP, na HPP je možné čerpat zaměstnanecké benefity, stravenky.
Plat 140 Kč/hod.+ 10Kč/hod. docházkový bonus.
Práce v přátelském kolektivu a příjemném moderním prostředí.
Dlouhodobá spolupráce s pravidelný docházením na pracoviště, ranní 6:00 - 14:00, odpolední směna 14:00 - 22:00, občas práce o víkendu.
Odměny dle odvedené práce.
Kvalitní školení a podpora při zaučení.
Popis pozice: Kontrola kovových dílů do osobních automobilů, jeden díl caa. 5 - 7 kg.
Požadavky: věk min. 18 let
nástup ihned
ochotu pracovat a plnit svědomitě svěřené pracovní úkoly
práce ve stoje, dobrý zrak, fyzická zdatnost, práce vhodná spíše pro muže
ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
osobní zodpovědnost a spolehlivost
Poznámka: možná záloha na mzdu.

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Kontrola kvality 150/hod. Olomouc

    Enter-Prise Sorting

    • Olomouc, Olomoucký
    • 140,00 - 150,00 Kč za hodinu
    Popis pracovní nabídky Kontrola kovových dílů do osobních automobilů, jeden díl caa. 5 - 7 kg. Požadujeme věk min. 18 let nástup ihned ochotu pracovat a plnit svědomitě svěřené…
    • Před 25 dny
  • Kontrola Kvality Olomouc 2 Směny

    Grafton

    • Olomouc, Olomoucký
    • 35 000 Kč za měsíc
    Do strojírenské společnosti přijmeme nového kolegu, pozice INSPEKTOR/KA KVALITY. Kontrola vyráběných dílů v průběhu procesu a zajištění shody výrobků s výkresem Vedení dokumentac…
    • Před 20 dny
  • Kontrola kvality Olomouc 2 směny

    Grafton

    • Olomouc, Olomoucký
    • 31 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Nabídka: - 5 týdnů dovolené - 13. plat - roční bonus - příspěvek na stravování - příspěvek na dojíždění - benefity při jubileích atp. Smlouva na HPP. Popis pozice: Do strojí…
    • Před 13 dny