DĚLNÍK / DĚLNICE V KARTONÁŽI (řízení VZV)

Solpap, s.r.o.

  • Třebechovice pod Orebem, Královéhradecký Hradec Králové, Královéhradecký
  • 26 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Obsah inzerátu:Požadujeme: vzdělání strojírenského zaměření výhodou, spolehlivost, ochotu učit se nové věci, praxe řidiče VZV výhodou, neplatný průkaz (školení) příp. obnovíme - V případě zájmu nás kontaktujte emailem, telefonicky

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Dělník / dělnice v kartonáži (řízení VZV)

    • Třebechovice pod Orebem, Královéhradecký
    Náplň práce Požadujeme: vzdělání strojírenského zaměření výhodou, spolehlivost, ochotu učit se nové věci, praxe řidiče VZV výhodou, neplatný průkaz (školení) příp. obnovíme - V …
    • Před 17 dny

    Požadujeme: vzdělání strojírenského zaměření výhodou, spolehlivost, ochotu učit se nové věci, praxe řidiče VZV výhodou, neplatný průkaz (školení) příp. obnovíme - V případě zájmu …
    • Před 19 dny
  • Řidič/ka dodávky s VZV

    SV metal spol. s r.o.

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    Popis pozice - Pravidelné cesty k zákazníkům do Hradce Králové a okolí. - Cesty k zákazníkům v rámci ČR. - Obsluha VZV, nakládka a vykládka polotovarů. - Výpomoc i na jiných p…
    • Před 11 hodinami