Přípravář stavební akce

Správa železnic

  • Olomouc, Olomoucký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Popis pracovní nabídky Druh PPV:
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
Pracoviště:
  • Olomouc
Možný nástup:
  • ihned nebo dle dohody
Požadované vzdělání:
  • VŠ technického směru (dopravní, stavební, elektro)
Požadovaná praxe:
  • zkušenosti s činností na dráze vítány
  • znalost Stavebního zákona vítána
  • praxe s vedením/řízením zakázek výhodou
  • pozice je vhodná i pro absolventy
Kvalifikační předpoklady:
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost Stavebního zákona, orientace v legislativě, technické dokumentaci a systému výstavby
  • zkušenost s projektovým řízením výhodou
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič výhodou
  • upřednostňovány budou profesní specializace trakční vedení, silnoproud, sdělovací a zabezpečovací zařízení
Požadovaný profil:
  • dobré komunikační dovednosti, vyjadřovací schopnosti a kvalitní písemný projev
  • samostatnost, spolehlivost, loajalita, diskrétnost, etické chování
  • schopnost týmové spolupráce
  • ochota a schopnost se dále vzdělávat
  • znalost drážního prostření výhodou
Pracovní náplň:
  • vedení přípravy investičních staveb v pozici hlavního inženýra stavby, případně odborného garanta podle příslušné profesní specializace (železniční svršek/spodek, trakční vedení, silnoproud,zabezpečovací zařízení, sdělovací zařízení, pozemní stavby, mosty a inženýrské konstrukce, dopravní technologie)
  • řízení zakázky v průběhu projekční přípravy
  • účast na výrobních poradách
  • projednávání připravované investice se samosprávami
Nabízíme:
  • zázemí stabilní státní organizace
  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření aj.
Vhodné pro Absolventy.Máte zájem o nabídku Přípravář stavební akce?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Jechová z Správa železnic, státní organizace

Easypráce