Seřizovač vstřikolisů

Ameba.eu

  • Přerov, Olomoucký
  • 35 000 - 42 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Nabídka: • plat 35.000 – 42.000, - Kč dle zkušeností
  • měsíční odměny vedoucího nástrojárny
  • měsíční odměna za docházku 500,-Kč
  • dotované stravování ve vlastní jídelně (oběd za 55,-Kč)
  • odměna za doporučení nového kolegy (4. – 10.000, -Kč)
  • dotovaná káva na pracovišti (káva za 5,- Kč)
  • výhodné tel. tarify pro Vás i rodinné příslušníky
  • vánoční balíčky, firemní akce, školení
  • zkušení kolegové a přátelské prostředí
Popis pozice: • práce na lisovně, převážně se stroji ARBURG
  • seřizovač provádí výměnu forem a jejich základní údržbu
  • seřizuje, nastavuje, udržuje vstřikovací lisy a roboty
  • zodpovědnost za kvalitu vyráběných produktů (ve spolupráci s vedoucí směny a PVJ)
  • rozjezd výroby
  • spolupráce s oddělením vedení lisovny, kvality, logistiky, týmu seřizovačů, manipulantů a operátorů
Požadavky: • praxe v oboru – zkušenosti se seřizováním vstřikolisů a robotů
  • znalost technologie vstřikování plastů, praktické a teoretické
  • znalost ovládání vstřikolisů, robotů
  • znalost technických výrobků výhodou
  • spolehlivost, flexibilita, zručnost a samostatnost
  • zodpovědný přístup k práci
  • schopnost práce v týmu

Dobraprace