Servisní technik s výjezdy (35-50.000 KČ)

Advantage Consulting

  • Liberec, Liberecký
  • 35 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 26 dny
Nabídka: Nevadí Vám občasné výjezdy a vlastníte vyhlášku č.50 §5? Máte zkušenosti s chladivovými systémy? Chcete pracovat s nejnovějšími technologiemi pro českou společnost? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!Pracujte na pozici: SERVISNÍ TECHNIK S VÝJEZDY (35-50.000 KČ)
  • týden dovolené navíc
  • dotované obědy
  • finanční růst
  • bonusy a prémie
  • stabilní a dynamická společnost
  • přátelské prostředí
  • kariérní růst
  • vzdělávací kurzy a školení
  • lokalitu: Jablonec nad Nisou
Popis pozice: * servisní zásahy po ČR a SK
  • provádění servisních zásahů na VZT
  • evidence případů, řešení reklamací
  • technická podpora servisním technikům
  • vedení školení VZT
Požadavky: * min. SOU vzdělání technického směru
  • platná vyhláška č. 50 §5
  • zkušenosti s chladivovými systémy
  • znalost vzduchotechniky
  • dobrá znalost Word a Excel
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • flexibilitu, samostatnost

Dobraprace