Prodavači

Slezské uzeniny

  • Karviná, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
Praxe:
Zkušenosti s prodejem masa a masných výrobků výhodouNáplň práce:
Zajištění přípravy a úpravy zboží k prodeji podle specifikace prodávaného zboží.
Práce na pokladních systémech.
Vedení kontrolní pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb.
Poskytování efektivních služeb zákazníkům, vyřizování dotazů a stížností.
Poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi.
Přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování.
Přejímka, kontrola, skladování, ošetřování a dohlížení na zboží.
Inventarizace a pomoc při identifikaci a plánování požadavků na nákup zboží.Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Práce u nás.cz