Úklidový pracovník, uklízeč/ka (pro OZP) - Kladno

OPTIMIA facility s.r.o.

  • Kladno, Středočeský
  • 130,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.Hledáme pracovníka (vhodné pro OZP s invalidním důchodem) na zkrácený úvazek v obci Kladno.- úvazek 15 hodin týdně
- mzda 130 Kč za hodinu
- pracovní doba od 16:30 - 19:30 hodin
- nástup ihned
- smlouva na HPPPracovní náplň:
- strojní čištění showroomu
- vysávání koberců
- úklid toalet, kanceláří, zázemí techniků, šatnyNabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.
Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, smysl pro pořádek.PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM: nabor@optimia.cz
NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Práce u nás.cz