Strážný / dozorce Brno. Náborový příspěvek 100 000 Kč

  • Brno, Jihomoravský
  • 31 970 - 43 200 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Nabídka: Náborový příspěvek 100 000,- Kč.6 týdnů dovolené.
Zvláštní příplatek (Příplatek za práci s vězni 6 900 Kč měsíčně).
Služba 37,5 hod/týdně.
V případě pracovní neschopnosti poskytnutí platu ve výši 100% po dobu prvních 30ti dnů.Po absolvování odborné přípravy platový postup.
Příspěvek na volnočasové aktivity a rekreace z FKSP.
Závodní stravování.
Bezplatné využití fitness centra, sauny, tenisového kurtu v areálu.
Nárok na odchodné po 6 letech služby.
Nárok na výsluhový příspěvek po 15 letech služby.
Popis pozice: Střežení objektu věznice.
Převoz vězněných osob v rámci ČR.
Odpovědnost za dodržování denního režimu ve výkonu vazby a trestu obviněných a odsouzených osob.
Požadavky: Střední vzdělání s maturitou.
Bezúhonnost.
Státní občan České republiky starší 18 let.
Splnění psychologických testů a testů fyzické zdatnosti včetně zdravotní způsobilosti.
Poznámka: Po splnění příjímacího řízení nástup možný ihned. Praxe není potřebná, rádi Tě zaučíme. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na email: JHudeckova@vez.brn.justice.cz nebo volejte na tel: 720 049 771

Dobraprace