ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE (OZP) - Choceň

  • Choceň, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 10 dny
  • Snadno podejte žádost
Smazat/ Upravit/ TopovatNáplň práce:
  • Úklid vrátnice
  • Směna ranní
Požadujeme:
  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Spolehlivost
  • Pečlivost
Nabízíme:
  • Mzda: 3 500 Kč/měsíčně
  • Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem
  • Možnost kariérního růstu
  • Odměny
  • HPP, výhradně pro OZP
  • Nástup: 1.5.2024
PROTECTON HOLDING, a.s.
Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha
Tel. číslo: 606 618 006, 773 766 674 v případě zájmu nás kontaktujte od Po-Pá v čase 7:00-16:00 hod.
E-mail: nabor@protecton.cz
Více informací o naší společnosti najdete na našem webu.

Bazoš