Pokladní v restauraci – Třísměnný provoz (HPP) – Otrokovice

Aramark

  • Otrokovice, Zlínský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
O násChcete být součástí stabilní americké společnosti, kde pravidelná mzda, kterou budete mít na svém účtu vždy do 5. dne v měsíci, je pro nás prioritou? V tom případě už nehledejte dále, tato nabídka je určena přímo pro Vás.Co by Vás v práci čekalo?
  • třísměnný provoz - ranní, odpolední, noční + 2 víkendy v měsíci
  • příjem hotovostních i bezhotovostních plateb od zákazníků, kteří se k nám přišli najíst
  • doplňování drobného sortimentu a starost o to, aby vystavené zboží bylo hezky upravené
  • příprava studené kuchyně (obložené chleby, ohřev párků, klobás, apod.)
Co u nás budete pro začátek potřebovat?
  • pokud máte zkušenosti s prací na pokladně, máte plusové body
  • trestní bezúhonnost
Ke mzdě nabízíme ještě tyto výhody:
  • celá výplata na vašem účtu vždy 5. den v měsíci
  • obědy za 30 Kč
  • 20 dní dovolené + 2 dny volna na relaxaci + 1 den volna k narozeninám
  • Multisport karta – zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice
  • finanční odměny za doporučení nových kolegů a za nadstandardní pracovní výkony
  • zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmy
Místo výkonu práce: restaurace ARAMARK, s.r.o. Continental Barum, s.r.o., Objízdná 1628, 765 02 Otrokovice

Aramark

Podobné nabídky

  • Pomocný prodavač/ka - pokladní/k

    LUKO, s.r.o.

    • Zlín, Zlínský
    Pracoviště: Mysločovice. Náplň práce: doplňování sortimentu v obchodě s potravinami a drogerie, práce v obsluhovaném úseku (uzenina), péče o svěřený úsek. Možnost přechodu práce z …
    • Před 2 dny
  • Pomocný prodavač/ka - pokladní/k

    LUKO, s.r.o.

    • Kroměříž, Zlínský
    Náplň práce Pracoviště: Mysločovice. Náplň práce: doplňování sortimentu v obchodě s potravinami a drogerie, práce v obsluhovaném úseku (uzenina), péče o svěřený úsek. Možnost pře…
    • Před 3 dny