Zámečník/seřizovač (30-35.000 Kč)

Advantage Consulting

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
Nabídka: Hledáte práci ve firmě, kde si cení svých zaměstnanců a chcete pracovat na směny? Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu k posílení týmu na pozice ZÁMEČNÍK/SEŘIZOVAČ (30-35.000 Kč)!Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práce na směny
  • volné víkendy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
Popis pozice: * údržba a opravy strojního zařízení
  • zámečnické práce
  • práce dle výkresové dokumentace
  • obsluha a seřizování zařízení na pracovišti
  • broušení, přestavby nástrojů
  • příprava nástrojů pro výrobu
  • potřebné opravy dílců nástroje
Požadavky: * vzdělání technického směru - výuční list (výhodou)
  • zkušenosti na pozici o kterou se ucházíte (velkou výhodou)
  • manuální zručnost
  • pečlivost a samostatnost

Dobraprace