Elektroinženýr - Plzeň

JobStart

  • Plzeň, Plzeňský
  • 50 000 - 60 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Pro našeho významného klienta, mezinárodní korporát, hledáme vhodného kandidáta na pozici ELEKTROINŽENÝR.NÁPLŇ PRÁCE
  • zodpovědnost za technické řešení zakázek
  • komunikace se zákazníky
  • vytváření elektrotechnických výkresů
  • příprava a kontrola technické dokumentace
  • nastavování a konfigurace elektrických zařízení
  • testování zařízení
  • odstraňování chyb
  • řešení elektrotechnických problémů
  • uvádění zařízení do provozu
  • reporting
POŽADUJEME
  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru (ideálně obor elektroenergetika, řídicí systémy, silnoproud)
  • výborné komunikační schopnosti
  • komunikativní AJ – PODMÍNKOU
  • platnou vyhlášku 50 (50/1978 Sb. Vyhláška o odborné způsobilosti v elektrotechnice)
  • uživatelskou znalost MS Office
  • zájem o nové technologie
  • ochotu cestovat do zahraničí
  • znalost AutoCAD, EPLAN, E3- výhodou, nikoliv podmínkou
NABÍZÍME
  • spolupráci s nadnárodní společností
  • motivující příjem + odměny a roční bonus
  • flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • možnost HO
  • možnost se vzdělávat
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • notebook a mobilní telefon
  • cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura, volný čas)
  • MultiSport karta
  • zvýhodněné volání i pro soukromé účely
  • slevy u partnerů
  • možnost cestovat do zahraničí
  • kancelář v Plzni
V případě zájmu o pozici zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Dobraprace