Technik zlepšování procesů (AJ)

Nový start

  • Třebíč, Vysočina
  • 30 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 11 dny
Popis pracovní nabídky CO BUDETE DĚLAT?
Mít na starost zlepšování výrobních a nevýrobních procesů
Zodpovídat za vzdělávání a trénink pracovníků
Koordinovat systém zlepšovacích návrhů
Koordinovat nové projekty
Spolupracovat s ostatními odděleními a pracovníkyPožadujeme Máte již zkušenosti v oblasti zlepšování procesů a rádi byste je využili v perspektivní mezinárodní výrobní společnosti? Potřebujeme aktivní angličtinu (min.B2), technické vzdělání výhodou. Nástupní mzda 30-50 tis. Kč + odměny, smlouva na neurčito, home office ad hoc.Nabízíme CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?
Zázemí stabilní společnosti s moderní atmosférou
Nástupní plat ca. 30-50 tis. Kč hrubého + odměny
13.plat
Roční prémie
5 týdnů dovolené
PS na dobu neurčitou
Možnost Home Office
Odborné a jazykové vzdělávání
Příspěvek na penzijko a na stravování
Věrnostní prémie
Místo výkonu práce: TřebíčPráce z domova Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.Jiná sdělení LÁKÁ VÁS NABÍDKA? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A POVÍME SI DETAILY!Máte zájem o nabídku Technik zlepšování procesů (AJ)?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Easypráce