Kuchař/ka

Erika Kubjatova

  • Zašová, Zlínský
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
KUCHAŘ/KA
Nástup možný ihned.
NÁPLŇ PRÁCE: pracovní doba od 7:00-15:00
POŽADUJEME: praxi v oboru
První kontakt: telefonicky na čísle 734 493 889
ov.15.11

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Kuchař/ka

    Jiri Skricik

    • 28 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce NÁPLŇ PRÁCE: příprava a výdej jídel, ranní směna. NABÍZÍME: podnikové stravování, pitný režim, 5 dní dovolené navíc. PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 775 170 724…
    • Před 25 dny
  • Pomocný kuchař/ka

    HOTEL ABACIE s.r.o.

    • Valašské Meziříčí, Zlínský
    POMOCNÝ KUCHAŘ/KA Práce na dlouhý a krátký týden. POŽADUJEME: praxi v oboru, řemeslnou dovednost, aktivní pracovní nasazení, zájem o obor. NÁPLŇ PRÁCE: samostatné práce v kuchy…
  • Kuchař/ka

    Sadilek & Rehak s.r.o.

    POŽADUJEME: hledáme samostatného kuchaře/kuchařku s praxí. NABÍZÍME: stravu zdarma, příplatky za svátky. PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 608 883 615 od 9:00 hod, e-mailem na …
    • Před 24 dny