OBSLUHA CNC (38-45.000 KČ)

Advantage Consulting

  • Opava, Moravskoslezský
  • 38 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
  • Snadno podejte žádost
OBSLUHA CNC (38-45.000 KČ)38000 - 45000 Kčmzdové ohodnoceníOpavaMáte praxi s obsluhou CNC strojů a nevadí Vám práce v nepřetržitém provoze? Orientujete se v technické dokumentaci a umíte pracovat s měřidly? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: OBSLUHA CNC (38-45.000 KČ)Pracovní náplň
  • Obsluha CNC strojů
  • Měření a kontrola provedené práce pomocí posuvky, mikrometru a dalších měřicích zařízení.
  • Práce s technickými výkresy a dodržování přesných specifikací.
  • Práce v nepřetržitém provozu
Co požadujeme?
  • ŠŠ/SOÚ vzdělání, ideálně strojírenského směru
  • Praxi z obdobné pozice
  • Orientaci v technické i výkresové dokumentaci
  • Znalost řídících systémů - Heidenhain, Sinumeric, Fanuc
  • Znalost měřidel
  • Ochotu pracovat na směny
Co nabízíme?
  • Týden dovolené navíc
  • Bonusy/prémie
  • Vzdělávací kurzy/školení
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na sport, kulturu a zdraví
  • Lokalitu: Okres Opava
Další informace

Advantage Consulting

Podobné nabídky

  • Obsluha CNC ohraňovacího lisu

    FERRAM, a.s.

    • Opava, Moravskoslezský
    • 31 000 - 42 000 Kč za měsíc
    Nabídka: - stabilní zaměstnání a nadprůměrné finanční ohodnocení - stravování v závodní jídelně - pracovní poměr na dobu neurčitou - možnost přesčasové práce i práce na 11,5 ho…
    • Před 2 měsíci
  • Obsluha CNC soustruhu

    STROJCAR s.r.o.

    • Opava, Moravskoslezský
    • 29 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce KO: Witassek Libor Ing., e-mail: libor.witassek@strojcar.aero Firma STROJCAR s.r.o. si za dobu své existence vybudovala postavení osvědčeného a kvalitního dodavatel…
    • Před 20 dny