Seřizovač CNC strojů Pardubice – od 45 000 Kč/měsíc

Adecco

  • Pardubice, Pardubický
  • 45 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Nabídka: • Práci v novém moderním prostředí
  • Směny podle stálého pracovního harmonogramu ve 12hodinových směnách
  • Mzdu od 45 000 Kč/měsíc + nadstandardní příplatky
  • Při splnění podmínek navíc 13. plat
  • Za doporučení nového kolegy finanční odměnu až 30.000,- Kč
  • Příspěvek na obědy
  • 5 týdnů dovolené
Popis pozice: • Zajištění správného seřízení CNC strojů pro obrábění dílů dle předané výkresové dokumentace
  • Příprava a instalace upínacích přípravků a obráběcích nástrojů
  • Příprava a údržba řezných kapalin
  • Optimalizace postupů obrábění a vylepšování provozních prostředků
Požadavky:
  • SŠ/SOU - vyučen v oboru (mechanik, nástrojař, obráběč kovů)
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Ochota pracovat ve směnném provozu (12h směny)
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
Poznámka: V případě, že Vás inzerát zaujal, neváhejte odpovědět na email nebo zavolat na uvedené telefonní číslo.

Dobraprace