Vedoucí prodejny

COOP Horovice, druzstvo

  • Tlustice, Středočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Možnost práce na zkrácený úvazek. Požadujeme: vyučení v oboru není podmínkou, rádi Vás zaučíme.Pracovní náplň: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně, objednávky,vedení prodejny. Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, moderní pracovní prostředí. Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 130 Kč, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, věrnostní a životní odměny, 2x ročně kvalitativní prémie, zaměstnanecké poukázky na nákup zboží. Kontakt: e-mailem.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Zástupce vedoucí prodejny

    COOP Horovice, druzstvo

    • Hostomice, Středočeský
    Požadujeme: ideálně vyučen v oboru, praxe v obchodu výhodou. Pracovní náplň: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně. Zaměstnanecké výhody: straven…
    • Před 12 dny
  • Zástupce vedoucí prodejny

    COOP Horovice, druzstvo

    • Hostomice, Středočeský
    • 32 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: ideálně vyučen v oboru, praxe v obchodu výhodou. Pracovní náplň: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně. Zaměstnanecké v…
    • Před 12 dny
  • VEDOUCÍ PRODEJNY

    COOP Horovice, druzstvo

    • Tlustice, Středočeský
    • Beroun, Středočeský
    • 23 500 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Možnost práce na zkrácený úvazek. Požadujeme: vyučení v oboru není podmínkou, rádi Vás zaučíme.Pracovní náplň: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úse…
    • Před 1 měsícem