Procesní analytik (junior), pružná prac. doba,13.plat #6fzHW

Index Nosluš

  • Praha
  • 60 000 - 90 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
Náplň práceMáte analytické myšlení a baví Vás zjišťovat, jak věci fungují? Hledáte různorodé zaměstnání, kde využijete své vyjednávací i prezentační dovednosti? Pak hledáme právě Vás — rádi přijmeme kolegu/kolegyni, který/á našemu klientovi pomůže s mapováním a zlepšováním procesů uvnitř firmy, aby bylo možné poskytovat klientům ještě lepší služby. Na oplátku nabízíme velmi motivující mzdu, pružnou a zkrácenou prac. dobu, 13., 14. plat a mnoho dalších bonusů. Výhodou (nikoli podmínkou) je, pokud máte zkušenosti s prací v menší společnosti či ve státní sféře.
A co u budete mít na starost?
- mapování procesů napříč různými odděleními firmy
- jejich zdokumentování a prezentace vedoucím
- spolupráce při hledání slabých míst ve snaze zajistit jejich zlepšení
Místo výkonu práce: Praha 4Požadujeme- Předchozí zkušenosti s procesním řízením, s nastavováním a optimalizací procesů
- Proaktivní přístupNabízíme- Velmi motivující mzdu dle praxe
- Pružnou a zkrácenou pracovní dobu, pevné jádro (9-14)
- Možnost 4 dnů home office měsíčně (po domluvě i více)
- 5 týdnů dovolené a 4 dny osobního volna navíc
- Stravenky v hodnotě 160 Kč
- Poukázky FLEXI PASS v hodnotě 10.000 Kč/rok
- Příspěvek na penzijní připojištění až do výše 900 Kč
- 13., popř. 14. plat
- Zázemí stabilní společnosti

JobDNES