Skladník/ice - Brodce (administrativní práce s počítačem)

Filipa LOGISTIKA, s.r.o.

  • Brodce, Středočeský
  • 30 000 - 32 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Nabídka: Můžeme Vám nabídnout:Motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny 3000,- Kč
Systém kafeterie, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Odměna za doporučení nového zaměstnance
5 týdnů dovolené
Dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
Prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
Práce ve vícesměnném provozu v Brodcích
Popis pozice: Co Vás na pozici čeká:Zodpovědnost za komunikaci se zákazníkem, dodavatelem v rámci administrativních úkolů
Správa dat prostřednictvím určených informačních systémů, kontrola a metodické řízení činnosti řidičů VZV v oblasti práce s informačními systémy,
Zodpovědnost za shodu systémových zásob vs. fyzický stav, provádění inventur
Organizace vykládky, nakládky, zaskladnění materiálu
Zajišťování příjem a včasnou expedici dle požadavků, evidence vstupního materiálu, tvorba dodacích listů
Využívání náčiní a strojní vybavení určené k dané činnosti - čtečku čárového kódu, paletový vozík
Podílení se na plnění požadavků zákazníka, plnění úkolů vyplývající z požadavků systému managementu kvality a příručky jakosti
Schopnost práce s technikou – tiskárny, čtečky, PC (MS Excel, firemní IS)
Požadavky: Bez čeho se neobejdete:Zkušenosti na stejné pozici ve výrobní nebo logistické společnosti
Zájem učit se novým věcem
Znalost práce s technikou – tiskárny, čtečky, PC (MS Excel, firemní IS)
Schopnost systematicky pracovat, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a zručnost

Dobraprace