Samostatný/á projektant/ka dopravních a silničních staveb

M - PROJEKCE s.r.o.

  • Pardubice, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
NÁPLŇ PRÁCE
- komplexní projektová činnost na projektech dopravních staveb
- zpracování ucelených částí projektu
- spolupráce s ostatními profesemi
- oceňování
- účast na technických jednáních se zákazníkem, správci a úřady
- autorský dozor při realizaci staveb
POŽADUJEME
- minimálně vyšší odborné vzdělání stavebního směru
- znalost výpočetních a CAD systémů
- zájem o obor stavitelství a chuť rozšiřovat své znalosti
- schopnost týmové práce
- odpovědnost a samostatnost
NABÍZÍME
- zázemí silného českého koncernu
- možnost seberealizace a profesního růstu
- motivační mzdové ohodnocení
- zajímavou práci při řešení velkých dopravních staveb
- příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní a penzijní připojištění
První kontakt e-mailem.

Práce u nás.cz