Správce ERP (Helios Orange)

Nový start

  • Třebíč, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Popis pracovní nabídky CO BUDETE DĚLAT?
Koordinovat spolupráci uživatelů Helios Orange s programátory
V rámci ERP podporovat a zefektivňovat procesy výrobní firmy
Navrhovat koncepce softwarových řešení a aplikací
Zavádět nové procesy
Řešit problémy a chyby v informačním systému
Zpracovávat systémovou a uživatelskou dokumentaciPožadujeme Láká vás správa ERP, kde je součástí nastavování firemní procesů, implementace SW, aplikací a komunikace s uživateli? Potřebujeme komunikativní AJ (min. B1), zkušenosti s Helios Orange vítáme stejně jako praxi na obdobné pozici.Nabízíme CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Samostatnou a zodpovědnou pozici
Zázemí stabilní společnosti
Práci v mezinárodním týmu
Flexibilní pracovní dobu
Možnost zkrácené či nepravidelné pracovní doby
5 týdnů dovolené
3 dny sick days
Profesní vzdělávání a osobnostní růst
Příspěvek na dopravu a životko
Příspěvek na volnočasové aktivity a zdraví
Příspěvek na stravování
Místo výkonu práce: region TřebíčJiná sdělení ZAJÍMAVÁ NABÍDKA, NEMYSLÍTE? POŠLETE NÁM CV A DOZVÍTE SE VÍCE!Máte zájem o nabídku Správce ERP (Helios Orange)?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Easypráce