Servisní technik na 1denní výjezdy (35-45.000 Kč)

Advantage Consulting

  • Jihomoravský kraj
  • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Náplň práce
  • Montáže systémů dálkového ovládání spínacích přístrojů VN
  • Servis a opravy přístrojů u zákazníků
  • Jednodenní výjezdy
Požadujeme
  • SOU nebo SŠ obor elektro
  • Vyhláška 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Praxe v oboru vysokého napětí výhodou
  • Samostatnost a pečlivost a
Nabízíme
  • Práci v zavedené a stabilní společnosti
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravovací paušál
  • Příspěvek na kartu Multisport
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Brno

JobDNES