Validační specialista | Český DUB

Grafton

  • Český Dub, Liberecký
  • 45 000 - 60 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: -7hodinová pracovní doba
-Dotované obědy ve vlastní jídelně
-Příspěvek na penzijní spoření
-Týden placeného volna navíc po 1. odpracovaném roce
-Stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání
-Výhodný zaměstnanecký tarif od T-mobile pro celou rodinu
Popis pozice: Máš zkušenost s validacemi? domluvíš se anglicky? Pak čti dál!Do naší firmy hledáme nového kolegu na pozici: VALIDAČNÍ SPECIALISTA.Co bude náplní Tvé práce?-Spolupráce při vytváření nabídek nových projektů za oblast validací/zkoušek
-Tvorba termínových plánů validací a rekvalifikací
-Zajištění zkoušek u externích laboratoří a zkušeben
-Návrh pracovních postupů pro specifické, nové zkoušky
-Správa záznamů z realizovaných zkoušek, tvorba protokolů
-Účast na jednáních u zákazníků při řešení témat z oblasti zkušebnictví
-Tuzemské a zahraniční pracovní cesty k zákazníkům a do zkušeben
Požadavky: Co od Tebe budeme potřebovat?-SŠ vzdělání technického zaměření
-Komunikativní AJ / NJ
-Praxe v oboru
-Základní orientaci v technických normách a související legislativě koncernu VW
-MS Office
-Řidičský průkaz skupiny B

Dobraprace