Operátor výroby do nepřetržitého provozu

Disponero

  • Liberec, Liberecký
  • Plný úvazek
  • Před 28 dny
Nabídka: * Práce na HPP ve stabilní společnosti v Liberci.
  • Nástupní mzda dle konkrétní pozice, po zaučení navýšení mzdy.
  • Stravenky a další benefity.
Popis pozice: * Obsluha montážní linky / stroje.
  • Manipulace s materiálem a s hotovými výrobky.
  • Kontrola kvality dílů a drobné opravy.
  • Balení dílů a případné zadávání informací do počítače.
Požadavky: * Praxe ve výrobě velkou výhodou.
  • Ochota pracovat na dvanáctihodinové směny.
  • Fyzická zdatnost.
  • Zodpovědnost a samostatnost.
  • Základní znalost práce na počítači.

Dobraprace