Mistr výroby

Manpower

  • České Budějovice, Jihočeský
  • 35 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Nabídka: mzda 35 - 40 000 Kč
osobní ohodnocení 15%
příplatky za směnnost nad rámec zákona
13. plat a garance každoročního růstu mzdy
5 týdnů dovolené
příspěvky na penzijní a životní pojištění
dotované závodní stravování
nástup do kmene společnostiNABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Popis pozice: Obsazujeme pozici mistra výroby na nové pracoviště vybavené moderní technologií v blízkosti Českých Budějovic.komunikace s odděleními napříč výrobou
dohled nad plynulým chodem výroby
vedení týmu pracovníků (kontrola docházky, přidělování pracovníků, motivace a hodnocení)
Požadavky:výuční list (ideálně technického zaměření)
uživatelská znalost práce na PC
organizační a komunikační schopnosti
ochota pracovat ve směnném provozu
praxe na obdobné pozici

Dobraprace