Mistr výroby

  • České Budějovice, Jihočeský
  • 35 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 28 dny
Popis pozice:Obsazujeme pozici mistra výroby na nové pracoviště vybavené moderní technologií v blízkosti Českých Budějovic.
  • komunikace s odděleními napříč výrobou
  • dohled nad plynulým chodem výroby
  • vedení týmu pracovníků (kontrola docházky, přidělování pracovníků, motivace a hodnocení)
Profil kandidáta:
  • výuční list (ideálně technického zaměření)
  • uživatelská znalost práce na PC
  • organizační a komunikační schopnosti
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • praxe na obdobné pozici
Nabízíme:
  • mzda 35 - 40 000 Kč
  • osobní ohodnocení 15%
  • příplatky za směnnost nad rámec zákona
  • 13. plat a garance každoročního růstu mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • dotované závodní stravování
  • nástup do kmene společnosti
Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, reagujte přes tlačítko "odpovědět" a přiložte svůj životopis.NABÍRÁME MUŽE I ŽENYNaše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění

JenPráce

Podobné nabídky

  • MISTR VÝROBY | 3 SMĚNY

    Grafton

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 35 000 Kč za měsíc
    Máš zkušenosti ve strojírenské výrobě a nevadí ti práce na 3 směny? Pak se přidej do našeho týmu na pozici MISTRA! Budeš především organizovat práci podřízeným, důsledně kontrolov…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost
  • Mistr výroby

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 35 000 - 40 000 Kč za měsíc
    POPIS POZICE Obsazujeme pozici mistra výroby na nové pracoviště vybavené moderní technologií v blízkosti Českých Budějovic. komunikace s odděleními napříč výrobou dohled nad p…
    • Před 28 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Mistr výroby

    Manpower

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 35 000 - 40 000 Kč za měsíc
    POPIS POZICE Obsazujeme pozici mistra výroby na nové pracoviště vybavené moderní technologií v blízkosti Českých Budějovic. komunikace s odděleními napříč výrobou dohled nad pl…
    • Před 28 dny