Manažer/ka restaurace - NÁRODNÍ

L'Osteria

  • Praha 1 Praha 2
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Manažer/ka restaurace - NÁRODNÍL'Osteria Národní 135/14
11000 Praha 1 Nové Město, Česká republika
Tel: +420 739 292 779
URL:
Kontaktní osoba: Lucie LackoPizzeriePraha 1 Nové MěstoHlavní pracovní poměrAngličtinaNástup DohodouPro L'Osteria „MASARYČKA“ a "NÁRODNÍ"Domácí pracovní prostředí s pravou italskou atmosférou. Práce v mladém kolektivu, který sdílí své záliby a kde můžeš kariérně růst - to vše je L'Osteria. Pracovat v L'Osteria znamená, stát se součástí naší LA FAMIGLIA, kterou spojuje láska k italské kuchyni. Naší chybějící ingrediencí jsi TY!Nabízíme:
*Příležitost kariérně se rozvíjet a posouvat se dál
*Zázemí mezinárodní společnosti
*Příjemné pracovní prostředí
*Spolupráci v mezinárodním týmu
*Práci, která je dobře, včas a pravidelně placenáNáplň práce:
*Zodpovědnost za provoz celé restaurace
*Řízení pracovního kolektivu a jeho kontrola, hodnocení a motivace
*Vedení skladového zboží a surovin, inventarizace
*Řešení operativních úkolů a krizových situacíOčekáváme:
*Úspěšně dokončené vzdělání pro gastronomii/hotelnictví nebo pracovní zkušenosti v této oblasti
*Výtečné komunikační schopnosti
*Reprezentativní a profesionální vystupování, příjemné, férové jednání, šarm a srdečnost
*Manažerské a organizační schopnosti
*Hledáme flexibilní, dynamické lidi odolné vůči stresu, kteří mají zájem o svou profesi
*Velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou, další jazyk výhodou
*Trestní bezúhonnostMáš chuť pro nás pracovat? Tak přijď do naší LA FAMIGLIA a zažij každý den Bella Italia. Staň se součástí našeho rozrůstajícího dynamického týmu.Jsme rádi, že jsi to dočetl až sem, teď už jen zbývá zaslat nám životopis nebo zavolej na tel.: 739 292 779.

GastroJobs.cz