Provozní zámečník (Praha)

České dráhy

  • Praha
  • 26 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
  • Snadno podejte žádost
Dejte se na dráhu, která dává smysl - co vás čeká?Budete vykonávat odborné práce při zajišťování oprav a údržby strojů, zařízení a budov.Tahle jízda vás bude bavit - co můžeme nabídnout?
  • Průměrnou mzdu 31.000 Kč
  • Stabilitu a jistotu práce u prestižního dopravce s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • Levnější cestování v ČR a po Evropě pro vás a vaši rodinu
  • Atraktivní výhody a slevy na sport, stravování, dovolenou a výuku jazyků
  • Zkrácenou pracovní dobu bez snížení mzdy
  • Řadu příplatků nad rámec zákoníku práce - víkendy, práce přes čas, režim práce
A další výhody!Přes co vlak nejede - co od vás budeme potřebovat?
  • Výuční list
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobrý zdravotní stav
  • Samostatnost a pečlivost
Plnou parou vpřed - co bude vaší výhodou?Praxe v oboru, řidičský průkaz k řízení motorových vozíků (vysokozdvižný vozík) a svářečský průkaz nás potěší.

České dráhy

Podobné nabídky

  • PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - STŘEDISKO TLAKOVÁ OCHRANA

    Dopravní podnik hl. m. Prahy

    • Praha
    • 45 000 Kč za měsíc
    Vaším úkolem bude: Údržba strojních zařízení na technických centrech a v tunelech metra trasy A Co od Vás očekáváme: Vzdělání: střední vzdělání s výučním listem - praxe výho…
    • Před 1 měsícem
  • Montér točivých strojů (provozní zámečník)

    SIGMA GROUP a.s.

    • Praha
    • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Hlavní činnost: - provádění údržby a oprav čerpacích zařízení a jiných točivých zařízení - práce v místě servisního střediska v Praze a okolí. Podmínka nástupu: …
    • Před 7 dny
  • Montér točivých strojů (provozní zámečník)

    • Praha
    Změněno: 15.05.2024 v 05:00 ID: 19023998 Hlavní činnost: - provádění údržby a oprav čerpacích zařízení a jiných točivých zařízení - práce v místě servisního střediska v Praze a…
    • Před 7 dny