Seřizovač

FRAENKISCHE CZ s.r.o.

  • Okříšky, Vysočina
  • 29 000 - 31 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Nabídka: • měsíční mzda: 29 000 - 31 000 Kč
  • 13. mzda (příspěvek na Vánoce a dovolenou)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál (až 2 300 Kč čistého měsíčně)
  • měsíční výkonnové prémie až 2 000 Kč
  • příspěvek na praní oděvů: 300 Kč měsíčně (3 600 Kč ročně)
  • příspěvek na penzijní připojištění: 500 Kč měsíčně (6 000 Kč ročně)
  • příspěvky na jazykové vzdělání (až 12 000 Kč ročně)
  • příplatky za znalost cizích jazyků (úroveň B1- 1000 Kč měsíčně, B2- 2000 Kč měsíčně)
  • věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let (1 rok 2 000 Kč, 5 a více let 10 000 Kč)
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • další možné benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů apod.)
Popis pozice: • nastavení a seřízení výrobních strojů
  • průběžná kontrola správné funkčnosti zařízení
  • drobné mechanické opravy
  • práce ve TŘÍSMĚNNÉM PROVOZU
Požadavky: • SŠ technického zaměření nebo SOU
  • praxe ve výrobě
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci

Dobraprace

Podobné nabídky

  • SEŘIZOVAČ/PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDĚNÍ

    Advantage Consulting

    • Okříšky, Vysočina
    • 29 000 - 31 000 Kč za měsíc
    SEŘIZOVAČ/PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDĚNÍ 29000 - 31000 Kč mzdové ohodnocení Třebíč Do výroby hledáme kolegu seřizovače. Jste manuálně zruční a orientujete se ve výkresové dokumenta…
    • Před 13 hodinami
    • Snadno podejte žádost
  • Seřizovač

    FRAENKISCHE CZ s.r.o.

    • Okříšky, Vysočina
    • 29 000 - 31 000 Kč za měsíc
    Požadavky SŠ technického zaměření nebo SOU praxe ve výrobě schopnost číst výkresovou dokumentaci Náplň práce nastavení a seřízení výrobních strojů průběžná kontrola spr…
    • Před 24 dny
  • Seřizovač/příspěvek na dojíždění

    Advantage Consulting

    • Okříšky, Vysočina
    Požadavky Manuální zručnost Základní orientace ve výkresové dokumentaci Technické SOU Náplň práce Seřizování stroje průběžná kontrola strojů Drobné opravy Práce na 3 …
    • Před 6 hodinami