Pomocná síla do kuchyně

  • Kladno, Středočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Naše závodní jídelna, kam hledáme posilu, se nachází v prostorách společnosti AMAZON v Dobrovízi u Kladna.Co u nás budete dělat:
  • pomocné práce v kuchyni
  • úklid prostor závodní kuchyně a jídelny
  • obsluha myčky nádobí - bílé a černé nádobí
Možnosti spolupráce:Hlavní pracovní poměr (HPP): možnost výběru denní nebo noční směnyPONDĚLÍ - NEDĚLE
  • směny 6:30 - 15:00 hod. (5 odpracovaných směn + 2 dny volna/týden)
  • směny 17:00 - 1:30 hod. (5 odpracovaných směn + 2 dny volna/týden)
  • nástup možný od 1.5.2024
Co od Vás očekáváme:
  • pracovitost
  • spolehlivost
Co vám za to můžeme nabídnout:
  • mzda připsána na účet maximálně každého 5. v měsíci
  • zajištění odvozu z nočních směn
  • dotovaná strava
  • až 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké oblečení včetně zajištění praní
  • placené volno na narozeninový den
  • příspěvek na penzijní pojištění (po roce ve společnosti)
  • karta Benefit Plus (body na volnočasové aktivity, lékárny atd.)
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
Chcete se stát součástí našeho týmu?V případě zájmu nám na sebe zanechte kontakt (telefon) prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", my se Vám co nejdříve ozveme.V našich inzerátech používáme tzv. generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti

JenPráce

Podobné nabídky

  • Pomocná síla do kuchyně Kladno

    MM Personalni agentura s.r.o.

    • Kladno, Středočeský
    • 140,00 Kč za hodinu
    Nabídka: dohoda o pracovní činnosti stabilní dlouhodobé zaměstnání příjemný kolektiv kuchyň pro Dobrovíz Amazon 1) 7.00 - 15.30 8 hod. 2) 16:30 – 01:00 8h 3) 16:30 – 22:30 6…
    • Před 6 dny
  • Pomocná síla do kuchyně

    KIRPA s.r.o.

    • Kladno, Středočeský
    Požadujeme: hygienické návyky, zdravotní způsobilost, flexibilitu. Nabízíme: stravování, školení dle profesí, pitný režim, pravidelný plat. Telefonický kontakt viz výše: Po -…
    • Před 15 dny
  • Pomocná síla do kuchyně

    KIRPA s.r.o.

    • Lány, Středočeský
    • 19 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: hygienické návyky, zdravotní způsobilost, flexibilitu. Nabízíme: stravování, školení dle profesí, pitný režim, pravidelný plat. Telefonický kontakt …
    • Před 15 dny