Seřizovač, Strojník

DS Smith

  • Nový Bor, Liberecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
O násJsme výrobce plně recyklovatelných obalů z vlnité lepenky. Máme udržitelnost v srdci a na své produkty jsme hrdí. Věříme, že i my můžeme přispět k tomu, aby byl náš svět lepší a zdravější. Budeme rádi, když se i vy přidáte k naší snaze a pomůžete nám pozitivně ovlivnit naše okolí i celý svět. Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici:Náplň práce:
  • činnosti nezbytné pro chod strojního zařízení
  • ošetřování a údržba technického vybavení
  • bezchybné vedení provozních záznamů
  • kontrola dodržování zásad denního čištění stroje
  • dodržování technologické kázně a jakosti výroby
  • plnění úkolových norem
  • pozice je vhodná pro muže, manipulace s břemeny nad 15kg
Co od Vás očekáváme:
  • SOU vzdělání
  • manuální zručnost
  • pracovitost, svědomitost, zodpovědnost a spolehlivost
  • praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici výhodou
  • ochotu učit se novým věcem
Co Vám můžeme nabídnout:
  • práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned
  • příspěvek na dopravu 1000,-Kč/měs. (dle bydliště)
  • profesionální a přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • platební poukázky Flexi Pass 2000,-Kč
  • dotované obědy
  • příspěvky na očkování
  • příspěvek na penzijní připojištění
Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště

JenPráce

Podobné nabídky

  • Seřizovač/strojník - m/ž

    SCA Packaging Ceska republika, s.r.o.

    • Nový Bor, Liberecký
    Požadujeme: - SOU a vyšší výhodou - manuální zručnost - pracovitost, svědomitost, zodpovědnost a spolehlivost - praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici výhodou - ochotu…
    • Před 13 dny
  • Seřizovač/strojník - m/ž

    DS Smith

    • Nový Bor, Liberecký
    • 28 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: - SOU a vyšší výhodou - manuální zručnost - pracovitost, svědomitost, zodpovědnost a spolehlivost - praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici výh…
    • Před 13 dny
  • Seřizovač/strojník - m/ž

    • Česká Lípa, Liberecký
    • Nový Bor, Liberecký
    Změněno: 08.05.2024 v 05:00 ID: 19015203 Požadujeme: - SOU a vyšší výhodou - manuální zručnost - pracovitost, svědomitost, zodpovědnost a spolehlivost - praxe ve výrobní spol…
    • Před 13 dny