Pomocný dělník ve výstavbě

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Změněno: 12.05.2024 v 05:00 ID: 19021740Pomocné práce v oblasti výstavby budov.
Místo výkonu práce: dle zakázek firmy, Ústí nad Labem + Ústecký kraj.Kontakt: e-mailem nebo telefonicky (po-pá od 8:00 do 16:00 hodin)
do: 30.06.2026, mzda: 24500Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ

AVÍZO

Podobné nabídky

  • Pomocný dělník ve výstavbě

    GRRI CZ, odstepny zavod

    • 24 500 Kč za měsíc
    Náplň práce Pomocné práce v oblasti výstavby budov. Místo výkonu práce: dle zakázek firmy, Ústí nad Labem + Ústecký kraj. Kontakt: e-mailem nebo telefonicky (po-pá od 8:00 do …

    Obsah inzerátu: Pomocné práce v oblasti výstavby budov. Místo výkonu práce: dle zakázek firmy, Ústí nad Labem + Ústecký kraj. Kontakt: e-mailem nebo telefonicky (po-pá od 8:00 do…
  • Pomocný stavební dělník

    BATRYNSTAV II s.r.o.

    Náplň práce: výkopové práce. Požadujeme: fyzickou zdatnost. Kontakt: na e-mail.…
    • Před 1 měsícem