Kalibrační technik | certifikační laboratoř l Praha l až 70 000 Kč

Grafton

  • Praha
  • 50 000 - 70 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: * 5 týdnů dovolené
  • Zajištění zkoušek dle zákona č. 250/2021 (dříve Vyhl č. 50/1978 Sb.)
  • Firemní notebook
  • Služební telefon
  • Stravenky 130 Kč/den
  • Cestovní pojištění
  • Benefit plus
  • Školení a možnost dodělání vyhlášky 7+
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenkový paušál
  • Benefit Plus
Popis pozice: Chcete být součástí teamu v mezinárodní společnosti, která je špičkou v oblasti kalibrace?Máte platnou vyhlášku 50 § 6 nebo potvrzení dle zákona 250?Pak hledáme právě VÁS!Staňte se KALIBRAČNÍM TECHNIKEM!A co Vás na této pozici čeká?
  • Kalibrace přístrojů
  • Vedení technické dokumentace
  • Analýza poruchových událostí
  • Řešení problémů u zákazníků
Požadavky: * Vzděláni v oblasti elektrotechniky
  • Platná vyhláška 50 § 6
  • AJ na úrovni B1 ( čtení manuálu )
  • Ochota cestovat do zahraničí
  • Řidičský průkaz sk. B - aktívní řidič

Dobraprace

Podobné nabídky

  • PODPŮRNÝ PERSONÁL PRO LABORATOŘ (SUPPORT STAFF)

    ALS

    • Praha
    HLEDÁME KOLEGU DO NAŠEHO TÝMU V CHEMICKÉ LABORATOŘI. Do našeho týmu v pražské laboratoři hledáme kolegu na pozici: Support Staff – podpora pro laboratoř. Co Vás u nás čeká: M…
    • Před 9 dny
  • Zkušební technik – bez vyhlášky 50

    Manpower

    • Praha
    Hledáte zajímavou práci, kde pracujete 50% času u PC v kanceláři a 50% času zkušebními testy? Jste elektrotechnik/technik, který se částečně domluví anglicky a který hledá práci v …
    • Před 13 dny