Bezpečnostní konstrukční analytik | Novojičínsko

Hofmann Personal

  • Nový Jičín, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 26 dny
Nabídka: A co Vám na oplátku nabídneme my?
  • 5 týdnů dovolené
  • 7,5 h pracovní doba
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvky při pracovních výročích, jubileu
  • program Cafeteria, Volareza
  • možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje
  • silné zázemí českého podniku
  • závodní preventivní péči, volnočasové aktivity a další
Popis pozice: Zajímá vás svět vojenské techniky? Hledáte dobrodružství v každém návrhu?Jako konstrukční bezpečnostní analytikv oblasti vojenské techniky budete na přední linii inovací! Připojte se k nám a buďte hrdinou v éře moderní vojenské technologie!A co bude Vaší denní náplní práce?
  • Vývoj bezpečnostních posudků a záznamů pro nové produkty
  • Identifikace a revize bezpečnostních rizik stávajících produktů
  • Analýza dat pro zajištění spolehlivosti (Reliability) a udržitelnosti (Maintainability) produktů
  • Zajištění souladu řešení s platnými legislativními normami (ČSN, ČOS, STANAG, ISO, DIN, atd.)
  • Překlad a aktualizace technických dokumentů od mezinárodních dodavatelů
  • Správa bezpečnostních upozornění v dokumentaci
  • Mezinárodní komunikace a zpracování technických materiálů v češtině a angličtině
  • Řízení služebních vozidel do hmotnosti 3,5 tuny
Požadavky: Co od Vás potřebujeme?
  • VŠ vzdělánív technickém oboru(vhodné i pro absolventy)
  • Zkušenost s programem Solid Edge / Adobe Acrobat / CorelDRAW
  • Znalost práce v balíčku MS Office (Word, Excel)
  • Znalost angličtiny (min. B1)
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B
Velkou výhodou bude, pokud máte:
  • Znalost němčiny
  • Zkušenosti s programy Teamcenter / Rapis Author / KeyShot / QAD / TPV2000

Dobraprace