MECHATRONIK NA 3 SMĚNY (30-40.000 KČ)

  • Semily, Liberecký
  • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Jste nadšenec v elektrotechnické oblasti a máte platnou elektro vyhlášku? Toužíte po nových pracovních příležitostech s možností profesního růstu? Pojďte přispět svými zkušenosti a staňte se součástí dynamického týmu! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: MECHATRONIK NA 3 SMĚNY (30-40.000 KČ) Pracovní náplň
  • Opravování strojů a zařízení
  • Montáže elektrorozvodů a zařízení
  • Práce s elektro dokumentací
Co požadujeme?
  • min. SOU vzdělání elektrotechnického směru
  • Základní znalost obsluhy PC a SINAMIC
  • Orientaci v elektro dokumentaci
  • Praxi v oboru výhodou
  • Platná elektro vyhláška č. 50
  • Ochotu práce ve třísměnném provozu
Co nabízíme?
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na sport
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Nástupní bonus
  • Svozové autobusy
  • Lokalitu: Okres Semily
Mám zájem Další nabídkyDalší nabídky v lokalitě SemilyKontaktní osobaBc. Barbora KřížkovskáMáte zájem o tuto nabídku?Vyplňte prosím odpovědní formulář.JménoTelefonE-mailŽivotopisZprávaOdesláním formuláře souhlasíte sInformaceNabídky práceGigaPráce.cz - tisíce aktuálních nabídek práce a brigád. Používáme cookies, viz

GigaPráce

Podobné nabídky

  • Zástupce vedoucího směny

    ACL Anodizing

    • Jablonec nad Nisou, Liberecký
    Náplň práce: - řídí, organizuje, kontroluje práci ostatních manipulačních dělníků - zapisuje předepsané údaje do výrobní dokumentace a systému QAD - zaškolíme - ve spolupráci s …
    • Před 1 měsícem
  • Vedoucí směny

    ACL Anodizing

    • Jablonec nad Nisou, Liberecký
    Náplň práce: - organizuje a řídí veškerou výrobní činnost dle příkazů koordinátora a vedoucího výroby - kontroluje řádné nastavení linek před/při průběhu výroby - provádí záznam…
    • Před 1 měsícem
  • ZKUŠENÝ NÁSTROJÁŘ NA 2 SMĚNY (38-45.000 KČ)

    Advantage Consulting

    • Semily, Liberecký
    • 38 000 - 45 000 Kč za měsíc
    ZKUŠENÝ NÁSTROJÁŘ NA 2 SMĚNY (38-45.000 KČ) 38000 - 45000 Kč mzdové ohodnocení Semily Máte alespoň SOU v technickém oboru? Říká vám něco lícování, soustružení a broušení? M…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost