Obsluha strojů a zařízení

Purem Rakovnik spol. s r.o.

  • Rakovník, Středočeský
  • 32 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Obsah inzerátu:Požadujeme: ochotu pracovat ve 3-směnném provozu, spolehlivost, stabilitu a týmovou spolupráci. Vyučení výhodou. Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr bez agentury v prostředí mezinárodního koncernu, zajímavé finanční ohodnocení (k fixní mzdě měsíční variabilní složka bonusu na základě dosažených výsledků, osobní ohodnocení, docházkový a pololetní bonus), 25 dní dovolené, dotované závodní stravování v areálu společnosti, příspěvek na penzijní připojištění 800 Kč/měsíc, odměny za pracovní výročí a životní jubilea, placená volna při osobních překážkách nad rámec zákona. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 313281505 nebo e-mailem Renata.praskova@purem.com

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Obsluha strojů a zařízení

    Eberspächer

    • Rakovník, Středočeský
    Požadujeme: ochotu pracovat ve 3-směnném provozu, spolehlivost, stabilitu a týmovou spolupráci. Vyučení výhodou. Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr bez agentury v prost…
    • Před 2 měsíci
  • Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

    Workforce Solutions s.r.o.

    • Rakovník, Středočeský
    • 23 300 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: vkládání komponentů do linky, kontrola kvality. Požadujeme: spolehlivost, ochotu a schopnost se rychle učit novým věcem, ochotu pracovat ve směnném reži…
    • Před 22 dny