Denní expedient/ka

KNEPEK, s.r.o.

  • Kněževes, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Vhodné pro OZP.
Náplň práce: příjem objednávek, tvorba dodacích listů v programu.
Požadujeme znalost práce s PC.
Nabízíme služební telefon.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 608959707 (8:00 - 16:00 hod.) nebo e-mailem pokorny.a@seznam.cz

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Denní expedient/ka

    • 12 000 - 16 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Vhodné pro OZP. Náplň práce: příjem objednávek, tvorba dodacích listů v programu. Požadujeme znalost práce s PC. Nabízíme služební telefon. Způsob 1. kontaktu se …

    • Rakovník, Středočeský
    • 16 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Vhodné pro OZP. Náplň práce: příjem objednávek, tvorba dodacích listů v programu. Požadujeme znalost práce s PC. Nabízíme služební telefon. Způsob 1. kontaktu se …
  • Expedient/ka

    PRAVE Rakovnik, akciova spolecnost

    • 32 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: PRACOVNÍ DOBA: 20:00 - 4:30 HOD. Fyzicky náročná práce v chladu. Expedice masa a masných výrobků. Náplň práce: balení výrobků, příprava zboží pro rozvoz, vyhotovo…