Pracovník/ice ÚŘJ - mezioperační kontrola

GAMA GROUP a.s.

  • Jimramov, Vysočina
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Požadavek:
- SŠ vzdělání
- komunikativní, samostatný a zodpovědný pracovník
- 2 směnný provoz
Náplň práce:
- kontrolní činnost dílců, polotovarů a hotových výrobků vyplývajících z platné výrobně technické dokumentace a požadavků zákazníků
Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dny volna navíc, motivační bonusy, bezplatné školení a jazyková průprava.
První kontakt e-mailem;

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Pracovník/ice ÚŘJ - mezioperační kontrola

    GAMA GROUP a.s.

    • Jimramov, Vysočina
    • 25 000 - 28 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavek: - SŠ vzdělání - komunikativní, samostatný a zodpovědný pracovník - 2 směnný provoz Náplň práce: - kontrolní činnost dílců, polotovarů a hotových výrob…
    • Před 22 dny
  • Pracovník/ice ÚŘJ - mezioperační kontrola

    • Jimramov, Vysočina
    • Žďár nad Sázavou, Vysočina
    Změněno: 18.04.2024 v 05:00 ID: 18987371 Požadavek: - SŠ vzdělání - komunikativní, samostatný a zodpovědný pracovník - 2 směnný provoz Náplň práce: - kontrolní činnost dílců…
    • Před 9 dny
  • Obsluha CNC frézy/kontrola komponentů/doladění programu CNC

    Jiri Rebicek - Metalplast, s.r.o.

    • Polička, Pardubický
    • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Náplň práce NÁPLŇ: obsluha CNC stroje, kontrola vyráběných součástí na daném stroji POŽADAVKY: zodpovědnost, cílevědomost, mít chuť pracovat, spolehlivost NABÍZÍME: zázemí trad…
    • Před 22 dny