Pomocní dělníci potravinářské výroby

MP Krásno

  • Valašské Meziříčí, Zlínský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
POMOCNÍ DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY *
Souhlas s dalším (souběžným) zaměstnáním držitele zaměstnanecké karty (§ 42 g, odst. 8 zák. č.
326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území ČR)
POŽADUJEME: spolehlivost, zdravotní způsobilost, zručnost, pečlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: příprava hotových výrobků dle zadaných parametrů pro další zpracování
na příslušném stroji (např. ukládání masných výrobků do vaniček), obsluha příslušného stroje,
kontrola kvality výstupu, úklid svého pracoviště.
NABÍZÍME: závodní stravování.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na prace@krasno.cz
ov. 6.9.2023

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Pomocní dělníci potravinářské výroby

    MP Krásno

    • Valašské Meziříčí, Zlínský
    Náplň práce POMOCNÍ DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY * Souhlas s dalším (souběžným) zaměstnáním držitele zaměstnanecké karty (§ 42 g, odst. 8 zák. č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců…
    • Před 7 dny
  • Pomocní dělníci potravinářské výroby

    • Vsetín, Zlínský
    • Valašské Meziříčí, Zlínský
    Změněno: 11.05.2024 v 05:00 ID: 19019283 POMOCNÍ DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY * Souhlas s dalším (souběžným) zaměstnáním držitele zaměstnanecké karty (§ 42 g, odst. 8 zák. č. 3…
    • Před 7 dny
  • Dělníci potravinářské výroby

    MP Krásno

    • Valašské Meziříčí, Zlínský
    • 21 480 - 24 000 Kč za měsíc
    Náplň práce DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY* POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici, zručnost, spolehlivost, důslednost. NABÍZÍME: jistotu stabilního a dlouhodobého zaměstnání v pros…
    • Před 1 měsícem