Zástupce vedoucího prodejny - Tanvald

Penny Market

  • Tanvald, Liberecký
  • 38 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Jak bude vypadat váš pracovní den?Nikdy se nebudete nudit, každý den přinese pro vás a vaše kolegy něco nového!
  • objednáte zboží a zajistíte jeho správné umístění na prodejně,
  • zodpovídáte za kvalitu a čerstvost zboží pro naše zákazníky,
  • budete obsluhovat zákazníky na pokladně.
  • zaškolujete nové kolegy,
  • zodpovídáte za svěřenou prodejnu v době nepřítomnosti vedoucí/ho prodejny,
Co od vás potřebujeme?
  • vstřícné a příjemné chování,
  • schopnost vést a motivovat tým,
  • umění řešit nečekané situace a zachovat chladnou hlavu
  • spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost
  • základní znalost práce na PC,
Co vám za to nabízíme?
  • důkladné zaškolení a zapracování,
  • pracovní poměr na dobu neurčitou,
  • 25 dnů dovolené,
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč,
  • nadstandardní příplatek 20 % za práci v sobotu a v neděli,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • vánoční poukázky v hodnotě až 4000,- Kč
  • příjemný kolektiv a pracovní prostředí
CustomerCategoryprodejny

Penny Market

Podobné nabídky

  • Zástupce vedoucí maloobchodní prodejny

    PROFIZOO s.r.o.

    • Jablonec nad Nisou, Liberecký
    • 26 000 - 30 000 Kč za měsíc
    Popis pracovní nabídky Požadavky: zkušenost s vedením menšího kolektivu pracovníků, znalost řešení reklamací v maloobchodě, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, zodpovědnos…
    • Před 1 měsícem
  • Zástupce vedoucího směny

    ACL Anodizing

    • Jablonec nad Nisou, Liberecký
    Náplň práce: - řídí, organizuje, kontroluje práci ostatních manipulačních dělníků - zapisuje předepsané údaje do výrobní dokumentace a systému QAD - zaškolíme - ve spolupráci s …
    • Před 1 měsícem
  • Obchodník

    TSR

    • Jablonec nad Nisou, Liberecký
    • 35 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Marek - Obchodní zástupce Ahoj, jmenuji se Marek, více než 1 rok pracuji jako obchodník ve společnosti TSR Czech Republic s.r.o. Řeknu Ti, jak to v TSR chodí a uvidíš, jestli tě …
    • Před 1 měsícem