Hledá se: Senior C#/VB.NET developer (60 - 110.000 Kč)

Jobs Contact Consulting

  • Brno, Jihomoravský
  • 60 000 - 110 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
Nabídka: * Zaručená stabilita - jsme hrdí na to, že máme řadu dlouhodobých projektů.
  • Nadstandardní odměny - část našich akcií je vymezena právě pro tak důležité články, jako tvoří naši zaměstnanci.
  • Možnost růstu a vzdělání - na osobní růst klademe velký důraz a poskytujeme interní i externí vzdělávací programy.
  • Příjemná atmosféra - s kolegy budete trávit velkou část svého dne, takže si zakládáme na příjemné neformální atmosféře.
Popis pozice: Systémy na míru v podnikové sféře, doprava, hry nebo logistika. Všechny tyto odvětví mají jedno společného. Aktuálně do každého z těchto sektorů hledáme jednoho seniorního C# vývojáře. Vybereš si?
  • Vývoj nových funkcionalit/features a řešení úprav či údržby těch aktuálních.
  • Koordinace s kolegy - analytici, testeři, product owneři apod.
  • Tvorba desktopových, webových aplikací a v některých případech mobilních aplikací.
Požadavky: * Máte prokazatelné zkušenosti z vývoje v C# (ASP.NET / VB.NET)
  • Rozumíte si s SQL.
  • Velkou výhodou bude přesah do FE vývoje - React/Vue.
  • Jste schopný pracovat samostatně i v týmu.

Dobraprace